Post

aktualność

Aktualność Koncert dla mamy i taty

Koncert dla mamy i taty

Uczniowie sieradzkiego Ogniska Muzycznego prowadzonego przez Towarzystwo Muzyczne FERMATA przygotowali koncert, który dedykowali swoim mamom i tatom z okazji zbliżającego się ich święta.

Oprócz rodziców na widowni pojawiły się całe rodziny, które gorąco oklaskiwały młodych muzyków.

W programie koncertu znalazły się układy taneczne wykonywane przez dwie grupy dzieci. Oprócz tego mogliśmy posłuchać wesołych utworów prezentowanych na różnych instrumentach. Były więc i utwory klasyczne, i jazzowe oraz muzyka filmowa. Nie zabrakło przedstawicielki klasy śpiewu.

Do Ogniska Muzycznego uczęszczają osoby w różnym wieku. Dzieci i młodzież szkolna na ogół chętnie bierze udział w koncertach. Trudniej natomiast nakłonić jest do publicznego występu osoby dorosłe. Tym większe brawa należą się przedstawicielowi starszych uczniów Ogniska, panu Sławomirowi Hessowi, który swoją pasją gry na gitarze podzielił się ze słuchaczami wykonując „Etiudę dla marzycieli” Tatiany Stachak.

Na zakończenie zespół prowadzony przez pana Krasińskiego, w składzie: Adrian Biernacki – gitara i Bartosz Wietrzyk – perkusja brawurowo wykonali „Funk Blues”.

zajęciach grup tańca nowoczesnego.

Może Cię zainteresować

Koncert patriotyczny Kultura

Koncert patriotyczny

I Sieradzkie Spotkania Filmowe Kultura

I Sieradzkie Spotkania Filmowe

Da Vinci w wersji muzycznej Kultura

Da Vinci w wersji muzycznej

II Międzynarodowy Festiwal Muzyczny. Sieradzka Jesień Organowa. Kultura

II Międzynarodowy Festiwal Muzyczny. Sieradzka Jesień Organowa.

Komentarze