Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność Komunikat dotyczący przypadku koronawirusa w UM Sieradz.

Komunikat dotyczący przypadku koronawirusa w UM Sieradz.

U jednego z pracowników Urzędu Miasta Sieradza stwierdzono wynik pozytywny testu na obecność koronawirusa. Pracownik nie miał bezpośredniego kontaktu z klientami magistratu.

Podjęto działania zapobiegające i wdrożono odpowiednie procedury. Zdrowie i bezpieczeństwo klientów i pracowników są dla nas najważniejsze. Osoby, które miały z zakażonym pracownikiem bezpośredni kontakt zostały poddane kwarantannie. Aby zminimalizować ryzyko zakażenia zdalną pracę wykonują urzędnicy, którzy mogli mieć kontakt z pracownikami, którzy oczekują na badania w kierunku obecności koronawirusa SARS-Cov-2 . Testy przeprowadzone zostaną dzisiaj.

Na chwilę obecną Urząd Miasta realizuje wszystkie zadania na dotychczasowych zasadach. Przypominamy, że na terenie Biura Obsługi Klienta obowiązuje bezwzględny nakaz przestrzegania norm bezpieczeństwa, w tym przede wszystkim zakładania maseczek i dezynfekcji rąk i zachowania odpowiedniej, bezpiecznej odległości. Apelujemy o stosowanie się do zasad i poleceń kierowanych do klientów przez pracowników UM.

O dalszych działaniach będziemy informować na bieżąco.Może Cię zainteresować

Rusza sieradzki punkt szczepień Zdrowie

Rusza sieradzki punkt szczepień

Powszechny punkt szczepień. Ostatnie przygotowania Zdrowie

Powszechny punkt szczepień. Ostatnie przygotowania

Profilaktyczna akcja onkologiczna Zdrowie

Profilaktyczna akcja onkologiczna

Ptasia grypa odwołana Komunikaty

Ptasia grypa odwołana

Komentarze