Post

aktualność

Aktualność Komunikat dotyczący przypadku koronawirusa w UM Sieradz.

Komunikat dotyczący przypadku koronawirusa w UM Sieradz.

U jednego z pracowników Urzędu Miasta Sieradza stwierdzono wynik pozytywny testu na obecność koronawirusa. Pracownik nie miał bezpośredniego kontaktu z klientami magistratu.

Podjęto działania zapobiegające i wdrożono odpowiednie procedury. Zdrowie i bezpieczeństwo klientów i pracowników są dla nas najważniejsze. Osoby, które miały z zakażonym pracownikiem bezpośredni kontakt zostały poddane kwarantannie. Aby zminimalizować ryzyko zakażenia zdalną pracę wykonują urzędnicy, którzy mogli mieć kontakt z pracownikami, którzy oczekują na badania w kierunku obecności koronawirusa SARS-Cov-2 . Testy przeprowadzone zostaną dzisiaj.

Na chwilę obecną Urząd Miasta realizuje wszystkie zadania na dotychczasowych zasadach. Przypominamy, że na terenie Biura Obsługi Klienta obowiązuje bezwzględny nakaz przestrzegania norm bezpieczeństwa, w tym przede wszystkim zakładania maseczek i dezynfekcji rąk i zachowania odpowiedniej, bezpiecznej odległości. Apelujemy o stosowanie się do zasad i poleceń kierowanych do klientów przez pracowników UM.

O dalszych działaniach będziemy informować na bieżąco.Może Cię zainteresować

Sieradz lubię TV - 23.06.2020 Inne

Sieradz lubię TV - 23.06.2020

Sieradz lubię TV - 10.08.2020 Inne

Sieradz lubię TV - 10.08.2020

Sieradz lubię TV - 10.06.2020 Inne

Sieradz lubię TV - 10.06.2020

"Czyste powietrze" w nowej odsłonie Zdrowie

"Czyste powietrze" w nowej odsłonie

Komentarze