Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność Kino Teatr. Repertuar na wrzesień

Kino Teatr. Repertuar na wrzesień

KINO TEATR Repertuar wrzesień 2020

Miejsce: Kino Teatr (Sieradzkie Centrum Kultury ul. Dominikańska 19)

Bilety dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK

12 września 2020
17:30 - Pętla
20:00 - Pętla

14-17 września 2020
17:30 - Pętla
20:00 - Pętla

18 września 2020
17:30 - 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
20:00 - Pętla

19-20 września 2020
17:30 - 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
20:00 - 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

23-26 września 2020
17:30 - 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
20:00 - 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

27 września 2020
20:00 - 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

 
Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Na teren wydarzenia zostaną wpuszczone wyłącznie osoby w maseczkach, po wcześniejszej obowiązkowej dezynfekcji rąk. Ilość miejsc ograniczona. Wszystkich uczestników prosimy o przestrzeganie o zasad oraz zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m przed, po, jak i w trackie trwania samego wydarzenia.

 
PĘTLA  – Polska  / Akcja / 1 godz. 46 min.

Bilety w cenie:  normalny - 18 zł, ulgowy - 16 zł  (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)

„Patryk Vega powraca do „Służb Specjalnych” i „Pitbulla” z najnowszym filmem „Pętla”. Pokazuje prawdziwą historię siatki klubów nocnych kontrolowanych przez agenta CBŚP, która stała się elementem gry ukraińskich i rosyjskich służb specjalnych poprzez sekstaśmy z udziałem polityków, celebrytów, duchownych i innych osób z pierwszych stron gazet. Vega pozyskał do współpracy nie tylko wszystkich kluczowych uczestników tego procederu, ale również posiada nagrania z ukrytych kamer.”

 
25 LAT NIEWINNOŚCI. SPRAWA TOMKA KOMENDY – Polska / Dramat / 1 godz. 58 min.

Bilety w cenie:  normalny - 18 zł, ulgowy - 16 zł (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)

„Tomasz Komenda miał 23 lata, kiedy jego normalne życie zostało brutalnie przerwane. Z dnia na dzień został zatrzymany, wtrącony do więzienia i oskarżony o morderstwo. Kolejne ekspertyzy potwierdziły jego udział w zbrodni, a wszelkie dowody działały na jego niekorzyść. Przez blisko dwie dekady uwięzienia był bity, zastraszany, upokarzany i zdany tylko na siebie. W końcu, po 18 latach odsiadki, na jego drodze pojawili się prokuratorzy i policjant, którzy postanowili odkryć prawdę stojącą za zagadkową sprawą zatrzymanego. Historia Tomasza Komendy była tematem głośnego, wyróżnionego nagrodą MediaTory reportażu TVN Grzegorza Głuszaka. Według badań przeprowadzonych przez Wirtualną Polskę o sprawie niesłusznie osadzonego w więzieniu mężczyzny usłyszało aż 89% Polaków i do dziś uchodzi ona za jedną z najbardziej niechlubnych kart w dziejach polskiego sądownictwa. „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” to poruszająca opowieść o niezłomności ludzkiego ducha, wytrwałości oraz sile, jaka tkwi w rodzinie. Pełna napięcia i mocnych, wyrazistych postaci historia, stworzona według najlepszych zachodnich wzorców. Pokazująca nieznane wątki i rzucająca nowe światło na wydarzenia, które doprowadziły do skazania i uniewinnienia Komendy.”

Może Cię zainteresować

Wirtualnie z Mistrzem Inwestycje

Wirtualnie z Mistrzem

Komentarze