Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

wydarzenie

Wydarzenie Kino Teatr

Kino Teatr

  • Data: 11 czerwca 2021
  • Godzina: 16:00
  • Data zakończenia: 20 czerwca 2021
  • Godzina zakończenia: 23:00
  • Adres: ul. Dominikańska 19, Sieradz
  • www.scksieradz.pl
  • Profil Facebook


11 czerwca 2021
16:00 - CRUELLA
18:30 - CRUELLA
21:00 - NA RAUSZU

13 czerwca 2021
16:00 - CRUELLA
18:30 - CRUELLA
21:00 - NA RAUSZU

15-17 czerwca 2021
17:30 - CRUELLA
20:00 - NA RAUSZU

19 czerwca 2021
16:30 - CRUELLA
19:00 – W JAK MORDERSTWO

20 czerwca 2021
16:00 – CRUELLA
18:30 - CRUELLA
21:00 – W JAK MORDERSTWO


Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Zakrywanie ust maseczką – OBOWIĄZKOWE. Wszystkich uczestników prosimy o przestrzeganie o zasad oraz zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m przed, po, jak i w trackie trwania samego wydarzenia.CRUELLA  – komedia/kryminalna – USA – 2 godz. 14 min.

Bilety w cenie : 17 zł (normalny), 15 zł (ulgowy)  (do kupienia w kasie SCK lub online na scksieradz.pl)

„Film opowiada o buntowniczych początkach jednego z najbardziej znanych i modnych kinowych złoczyńców, legendarnej Cruelli de Mon. Akcja "Cruelli" rozgrywa się w Londynie w latach 70. w trakcie punkrockowej rewolucji, opowiada historię Estelli, bystrej i kreatywnej dziewczyny, zdeterminowanej, by zyskać sławę dzięki swoim projektom. Zaprzyjaźnia się z parą młodych złodziei i razem żyją na londyńskich ulicach. Pewnego dnia talent Estelli do mody przyciąga wzrok baronowej von Hellman, legendy mody, granej przez dwukrotną zdobywczynię Oscara Emmę Thompson ("Howards End", "Rozważna i romantyczna"). Ich relacja wprawia w ruch bieg wydarzeń, które sprawią, że Estella przejdzie na nikczemną stronę i stanie się żądną zemsty Cruellą.”

 

NA RAUSZU – komedia/dramat – Dania – 1 godz. 57 min.

Bilety w cenie : 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy)  (do kupienia w kasie SCK lub online na scksieradz.pl)

„Ten eksperyment to jazda bez trzymanki! „Na rauszu” opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować. Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu promili we krwi – przez cały dzień, również w pracy...”


W JAK MORDERSTWO – komedia/kryminał – Polska – 1 godz. 48 min.

Bilety w cenie : 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy)  (do kupienia w kasie SCK lub online na scksieradz.pl)

„Spokojną Podkową Leśną wstrząsa morderstwo. Ciało ofiary, młodej kobiety, znajduje Magda (Anna Smołowik), gospodyni domowa i nałogowa czytelniczka kryminałów. Policyjne śledztwo prowadzi komisarz Jacek Sikora (Paweł Domagała). Niestety, brak mu zmysłu rasowego detektywa – ten ma Magda. Kiedy okazuje się, że ofiara miała na szyi wisiorek w kształcie litery „W”, należący do dawno zaginionej przyjaciółki Magdy, kobieta postanawia wyjaśnić tę sprawę na własną rękę. A to oznacza nieustanne wtrącanie się w pracę nieporadnego komisarza. Podejrzanych jest mnóstwo, poszlak niewiele. Tropy prowadzą do najbardziej szanowanych mieszkańców Podkowy, a nawet szejka Kataru… Czy Magdzie i Sikorze uda się dojść do prawdy i rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa?”


Może Cię zainteresować

Rocznica bitwy pod Grunwaldem. Gra miejska Rozrywka

Rocznica bitwy pod Grunwaldem. Gra miejska

Letnie granie. Poparzeni kawą i energia z Żywca Rozrywka

Letnie granie. Poparzeni kawą i energia z Żywca

VII Sieradzki Piknik Motocyklowy Rozrywka

VII Sieradzki Piknik Motocyklowy

Muzykujące rodziny Rozrywka

Muzykujące rodziny

Komentarze