Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

wydarzenie

Wydarzenie Kabaratek Nowaki w programie: "Za granicą żartów"

Kabaratek Nowaki w programie: "Za granicą żartów"

  • Data: 01 października 2022
  • Godzina: 16:00
  • Data zakończenia: 30 listopada -0001
  • Godzina zakończenia: 00:00
  • Adres: ul. Dominikańska 19, SieradzBilety w cenie:  70/80/90 zł  (dostępne w kasie SCK lub na www.scksieradz.pl)

KASA Sieradzkiego Centrum Kultury czynna od środy do piątku w godzinach 14:00-19:00, oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem odbywającym się w SCK tel. (43) 677-72-15.

Wydarzenie na facbook'u: https://fb.me/e/4WEqqUVcP

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Zakrywanie ust maseczką – OBOWIĄZKOWE. Wszystkich uczestników prosimy o przestrzeganie o zasad oraz zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m przed, po, jak i w trackie trwania samego wydarzenia.

ZA GRANICĄ ŻARTÓW – KABARET NOWAKI

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście. 

 

Organizator: Agencja Eskander Krzysztof Grzegocki

Może Cię zainteresować

Lubisz i umiesz śpiewać? Zgłoś się na casting Rozrywka

Lubisz i umiesz śpiewać? Zgłoś się na casting

XI Jarmark Powiatowy Inne

XI Jarmark Powiatowy

Międzynarodowy Dzień Muzyki po sieradzku Rozrywka

Międzynarodowy Dzień Muzyki po sieradzku

Kino teatr. Repertuar listopad i grudzień Rozrywka

Kino teatr. Repertuar listopad i grudzień

Komentarze