Post

aktualność

Aktualność Gospodarcza nominacja dla Sieradza

Gospodarcza nominacja dla Sieradza

Miasto Sieradz nominowane zostało do Nagrody Środowiska Gospodarczego Laur im. Rajmunda Rembielińskigo w kategorii „Samorząd Przyjazny Przedsiębiorcy”.

Laur im. Rajmunda Rembielińskiego to nagroda przyznawana przez środowiska gospodarcze województwa łódzkiego - powołany został celem uhonorowania firm, osób i podmiotów, które w ponadprzeciętny sposób przyczyniają się do rozwoju gospodarki, osiągają znaczące sukcesy biznesowe oraz działają na rzecz poprawy warunków prowadzenia działalności gospodarczej. Nagroda przyznawana jest wyłącznie przez środowisko gospodarcze, co nadaje jej szczególnego i unikalnego charakteru. Organizatorem konkursu  są: Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa, Loża Łódzka Business Centre Club, Stowarzyszenie Klub 500-Łódź oraz Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan.

Nominacja dla Sieradza to przede wszystkim konsekwencja działań podejmowanych przez samorząd na rzecz stworzenia pozytywnego klimatu do rozwoju przedsiębiorczości.

Gala finałowa Nagrody Środowiska Gospodarczego odbędzie się 14 grudnia w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Może Cię zainteresować

Turniej skrzypków Kultura

Turniej skrzypków

Drogowe inwestycje: Starowarcka i nowa ulica Inwestycje

Drogowe inwestycje: Starowarcka i nowa ulica

Koncert i rekrutacja do szkoły muzycznej Komunikaty

Koncert i rekrutacja do szkoły muzycznej

Witaj na świecie! Komunikaty

Witaj na świecie!

Komentarze