Post

aktualność

Aktualność Gospodarcza nominacja dla Sieradza

Gospodarcza nominacja dla Sieradza

Miasto Sieradz nominowane zostało do Nagrody Środowiska Gospodarczego Laur im. Rajmunda Rembielińskigo w kategorii „Samorząd Przyjazny Przedsiębiorcy”.

Laur im. Rajmunda Rembielińskiego to nagroda przyznawana przez środowiska gospodarcze województwa łódzkiego - powołany został celem uhonorowania firm, osób i podmiotów, które w ponadprzeciętny sposób przyczyniają się do rozwoju gospodarki, osiągają znaczące sukcesy biznesowe oraz działają na rzecz poprawy warunków prowadzenia działalności gospodarczej. Nagroda przyznawana jest wyłącznie przez środowisko gospodarcze, co nadaje jej szczególnego i unikalnego charakteru. Organizatorem konkursu  są: Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa, Loża Łódzka Business Centre Club, Stowarzyszenie Klub 500-Łódź oraz Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan.

Nominacja dla Sieradza to przede wszystkim konsekwencja działań podejmowanych przez samorząd na rzecz stworzenia pozytywnego klimatu do rozwoju przedsiębiorczości.

Gala finałowa Nagrody Środowiska Gospodarczego odbędzie się 14 grudnia w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Może Cię zainteresować

Wesołych Świąt Inne

Wesołych Świąt

Pierwszy krok do rozbudowy sali gimnastycznej Inwestycje

Pierwszy krok do rozbudowy sali gimnastycznej

Zmiany kadrowe w miejskich spółkach  Komunikaty

Zmiany kadrowe w miejskich spółkach

Wystawcy poszukiwani Komunikaty

Wystawcy poszukiwani

Komentarze