Post

wydarzenie

Wydarzenie Fuga

Fuga

  • Data: 20 lutego 2019
  • Godzina: 19:00
  • Data zakończenia: 30 listopada -0001
  • Godzina zakończenia: 00:00
  • Adres: ul. Dominikańska 19, Sieradz


Zapraszamy na seans filmu FUGA i spotkanie z jedną z najbardziej utalentowanych polskich aktorek - Gabrielą Muskałą.

Spotkanie poprowadzi Anna Seriukow - dziennikarka związana z magazynem Zwierciadło, Elle Wysokie Obcasy Extra, a także dyrektorka artystyczna Festiwalu Filmowego Cinergia.

Fuga, reż. Agnieszka Smoczyńska / Polska 2018 / 103 min.

Alicja nie pamięta przeszłości, nie wie kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka. Z czasem do Alicji wracają urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy – tego co zdarzyło się w przeszłości. Co jest tą tajemnicą? Czy rodzące się uczucia do przed chwilą poznanych męża i syna pozwolą kobiecie zrozumieć przeszłość i zbudować szczęście swoje i rodziny?

W rolach głównych wystąpili nagrodzeni na Festiwalu Filmowym w Gdyni: Gabriela Muskała („Moje córki krowy"), Łukasz Simlat („Konwój") i Zbigniew Waleryś („Papusza"). „Fuga" to drugi film fabularny Agnieszki Smoczyńskiej, reżyserki wielokrotnie nagradzanych „Córek dancingu" – (m.in. : Nagrodą Specjalną Jury za „unikalną wizję i design" na prestiżowym amerykańskim festiwalu filmowym Sundance, wyróżnieniem dla Najlepszego Debiutu Reżyserskiego na Festiwalu Filmowym w Gdyni oraz Polską Nagrodą Filmową Orła 2016 w kategorii „Odkrycie roku").

Bilety w cenie 15 zł

Może Cię zainteresować

Koncert i rekrutacja do szkoły muzycznej Komunikaty

Koncert i rekrutacja do szkoły muzycznej

Spotkanie z Ewą Cielesz Kultura

Spotkanie z Ewą Cielesz

Koncert na 2 orkiestry... dęte Relacje

Koncert na 2 orkiestry... dęte

Koncert dla mamy i taty Relacje

Koncert dla mamy i taty

Komentarze