Post

aktualność

Aktualność Europejski sukces w Legnicy!

Europejski sukces w Legnicy!

  Na XXVII Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin, które odbyły się w tym roku w Legnicy w dniach 29-30 listopada pojechały z Sieradza trzy zawodniczki i wszystkie wróciły z medalami! Siostry Wajgelt zdobyły po jednym brązowym medalu w konkurencji kumite dziewcząt 12-13 lat +45 kg – Ida i seniorek -65 kg – Iga, w konkurencji kumite +65 kg udany debiut Magdaleny Mizerskiej, która wywalczyła wicemistrzostwo Europy, ulegając tylko znacznie cięższej od siebie zawodniczce z Holandii. Jest to jak do tej pory największy sukces sempai Magdy. Osiągnięcia zawodniczek oglądała na żywo znaczna grupa członków SKKK, dopingując swoje koleżanki!

  Trener zawodniczek a zarazem trener kadry Polski sensei Robert Wajgelt jest bardzot usatysfakcjonowany z osiągnięć zawodniczek z Sieradza ale też całej kadry Polski.

  Trzeba też powiedzieć, że w organizacji i przeprowadzeniu zawodów czynnie uczestniczyli sensei Robert Wajgelt, Beata Wajgelt i Marek Urbański, w których uczestniczyło 348 karateków z 23 krajów, w tym z Japonii, Tunezji i Armenii. Sportowa atmosfera i emocje na tatami przeplatały się z atrakcjami, wśród których najciekawszym był wspaniały pokaz karate kyokushin w wykonaniu shihan Noriyuki Tanaka i jego uczniów.

Może Cię zainteresować

Czarnieckiego i Żółkiewskiego z nową nawierzchnią Inwestycje

Czarnieckiego i Żółkiewskiego z nową nawierzchnią

Komunikat MOPS Komunikaty

Komunikat MOPS

Samorządowcy w Ministerstwie Rozwoju Inne

Samorządowcy w Ministerstwie Rozwoju

Jeszcze będzie pięknie Kultura

Jeszcze będzie pięknie

Komentarze