Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność EURO 2020. Sieradzka Strefa Kibica

EURO 2020. Sieradzka Strefa Kibica


Poczujmy radość wspólnego kibicowania. Już 14 czerwca zapraszamy do Sieradzkiej Strefy Kibica na stadionie MOSiR. Rozpoczynamy meczem Polska vs Słowacja.
Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Sieradza oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sieradzu. Partnerem Sieradzkiej Strefy Kibica jest również KS Warta Sieradz. Wspólnie na wielkim ekranie obejrzymy trzy grupowe zmagania polskiej drużyny i mamy nadzieję, że także te w fazie pucharowej. Gdyby reprezentacja Polski nie wywalczyła awansu do 1/8 finału, w Strefie będzie można obejrzeć mecz półfinałowy EURO 2020, który zaplanowany jest na 6 lipca. 11 lipca, tuż po ostatnim koncercie Sieradz Open Hair Festival, wspólnie będzie można obejrzeć finał mistrzostw na Rynku. - Długo czekaliśmy, by móc zacząć organizować podobne przedsięwzięcia. Musimy poruszać się w szczególnej rzeczywistości, ale nie poddajemy się i postanowiliśmy zorganizować strefę kibica - tłumaczy Paweł Osiewała, prezydent Sieradza.
Dodatkowo, przed meczem Hiszpania - Polska (19 czerwca), rozegrany zostanie tradycyjny pojedynek przyjaźni pomiędzy sponsorami a Zarządem Warty Sieradz. Spotkania do tej pory odbywały się w formule jednego spotkania. W tym roku będzie to mały turniej na dwóch boiskach z udziałem 4 drużyn złożonych z rodziców roczników juniorskich. Zatem będzie łącznie 6 drużyn.
Dwa lata temu lepsi na boisku byli Sponsorzy, rok temu Zarząd. -  Jak będzie w tym roku? Przekonamy się 19 czerwca. Tego dnia i podczas pozostałych transmisji przyjdźmy na stadion w barwach narodowych, szalikach, czapkach, by wspólnie dopingować polską drużynę - mówi Tomasz Jóźwik, prezes KS Warta Sieradz
Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. W strefie obowiązuje limit miejsc. Wejście na stadion możliwe będzie godzinę przed rozpoczęciem transmisji.
Wszystkich uczestników prosimy o przestrzeganie zasad oraz zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m przed, po, jak i w trackie trwania samego wydarzenia.
- Obowiązują nas określone przepisy sanitarne ustalone przez Rząd. Biorąc pod uwagę pojemność obiektu, w Sieradzkiej Strefie Kibica będzie mogło przebywać niespełna 400 osób. Każdy z kibiców wpuszczany na teren MOSiR otrzyma specjalną opaskę, która będzie uprawniała do przebywania w Strefie - wyjaśnia Piotr Iszczek, dyrektor MOSiR Sieradz.


Może Cię zainteresować

Rondo ma imię Rada Miejska

Rondo ma imię

Debata nad Raportem o stanie Gminy Miasto Sieradz za 2020 Komunikaty

Debata nad Raportem o stanie Gminy Miasto Sieradz za 2020

Przyjeciel nie problem - pomóż zaplanować populację psów i kotów - edycja 2021 Komunikaty

Przyjeciel nie problem - pomóż zaplanować populację psów i kotów - edycja 2021

Śniadanie wielkanocne Inne

Śniadanie wielkanocne

Komentarze