Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

wydarzenie

Wydarzenie EURO 2020. Polska vs Słowacja

EURO 2020. Polska vs Słowacja

  • Data: 14 czerwca 2021
  • Godzina: 18:00
  • Data zakończenia: 14 czerwca 2021
  • Godzina zakończenia: 20:00
  • Adres: ul. Sportowa 1, Sieradz


Poczujmy radość wspólnego kibicowania. Już 14 czerwca zapraszamy do Sieradzkiej Strefy Kibica na stadionie MOSiR. Rozpoczynamy meczem Polska vs Słowacja.
Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Sieradza oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sieradzu. Partnerem Sieradzkiej Strefy Kibica jest również KS Warta Sieradz. Wspólnie na wielkim ekranie obejrzymy trzy grupowe zmagania polskiej drużyny i mamy nadzieję, że także te w fazie pucharowej. Gdyby reprezentacja Polski nie wywalczyła awansu do 1/8 finału, w Strefie będzie można obejrzeć mecz półfinałowy EURO 2020, który zaplanowany jest na 6 lipca.
Dodatkowo, przed meczem Hiszpania - Polska (19 czerwca), rozegrany zostanie mecz zarządu KS Warta Sieradz kontra sponsorzy klubu.
Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. W strefie obowiązuje limit miejsc. Wejście na stadion możliwe będzie 30 minut przed rozpoczęciem transmisji.
Wszystkich uczestników prosimy o przestrzeganie zasad oraz zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m przed, po, jak i w trackie trwania samego wydarzenia.

Może Cię zainteresować

Kolejny punkt w drodze po utrzymanie Sport

Kolejny punkt w drodze po utrzymanie

Dziewczyny na medal Sport

Dziewczyny na medal

Wsparcie finansowe w zakresie rozwoju sportu

Wsparcie finansowe w zakresie rozwoju sportu

Urodziny mostu wantowego połączone z obchodami Dnia Flagi

Urodziny mostu wantowego połączone z obchodami Dnia Flagi

Komentarze