Post

aktualność

Aktualność Eliminacje ME UEFA U19. Triumf Polek

Eliminacje ME UEFA U19. Triumf Polek


Zwycięstwem Polek 2:0 nad drużyną Chorwacji zakończył się mecz eliminacyjny Mistrzostw Europy UEFA U19 rozgrywany na sieradzkim stadionie.

Polska drużyna od początku spotkania przejęła inicjatywę, czego dowodem były m.in. dwie poprzeczki, które uratowały Chorwatki przed utratą gola już w pierwszej połowie meczu. Po przerwie obraz meczu nie uległ zmianie i to Polki cały czas kontrolowały przebieg spotkania, choć z pierwszego gola cieszyły się jednak dopiero po samobójczym trafieniu Chorwatki. Druga bramka dla polskiej ekipy padła już w doliczonym czasie gry z rzutu karnego. Jego skuteczną egzekutorką była Paulina Tomasiak.

Sieradzanie kolejne spotkanie turnieju eliminacyjnego rozgrywanego w Polsce, będą mogli zobaczyć już w sobotę (5 października). O godz. 16.00 zagrają ekipy Chorwacji i Szkocji. Do następnej fazy eliminacyjnej awansują dwa najlepsze zespoły z grupy oraz cztery najlepsze drużyny z trzecich miejsc, spośród dwunastu grup. Druga i ostatnia runda eliminacji odbędzie się na wiosnę. Turniej finałowy zostanie rozegrany na przełomie lipca i sierpnia w Gruzji.

Bezpłatne bilety na spotkanie Chorwacja - Szkocja można odebrać:

- MOSiR, ul. Sportowa
- RajSport, ul. Warszawska
- Telemont, ul. Spółdzielcza

Może Cię zainteresować

Na pumptracku tylko w kasku Inwestycje

Na pumptracku tylko w kasku

Będzie rozbudowa sali gimnastycznej przy SP nr 4 Inwestycje

Będzie rozbudowa sali gimnastycznej przy SP nr 4

59. Biegi Ulicami Sieradza - zapisy Sport

59. Biegi Ulicami Sieradza - zapisy

Unihokej. Chłopcy z SP9 jadą na Mistrzostwa Polski Sport

Unihokej. Chłopcy z SP9 jadą na Mistrzostwa Polski

Komentarze