Post

aktualność

Aktualność Eliminacje ME UEFA U19. Triumf Polek

Eliminacje ME UEFA U19. Triumf Polek


Zwycięstwem Polek 2:0 nad drużyną Chorwacji zakończył się mecz eliminacyjny Mistrzostw Europy UEFA U19 rozgrywany na sieradzkim stadionie.

Polska drużyna od początku spotkania przejęła inicjatywę, czego dowodem były m.in. dwie poprzeczki, które uratowały Chorwatki przed utratą gola już w pierwszej połowie meczu. Po przerwie obraz meczu nie uległ zmianie i to Polki cały czas kontrolowały przebieg spotkania, choć z pierwszego gola cieszyły się jednak dopiero po samobójczym trafieniu Chorwatki. Druga bramka dla polskiej ekipy padła już w doliczonym czasie gry z rzutu karnego. Jego skuteczną egzekutorką była Paulina Tomasiak.

Sieradzanie kolejne spotkanie turnieju eliminacyjnego rozgrywanego w Polsce, będą mogli zobaczyć już w sobotę (5 października). O godz. 16.00 zagrają ekipy Chorwacji i Szkocji. Do następnej fazy eliminacyjnej awansują dwa najlepsze zespoły z grupy oraz cztery najlepsze drużyny z trzecich miejsc, spośród dwunastu grup. Druga i ostatnia runda eliminacji odbędzie się na wiosnę. Turniej finałowy zostanie rozegrany na przełomie lipca i sierpnia w Gruzji.

Bezpłatne bilety na spotkanie Chorwacja - Szkocja można odebrać:

- MOSiR, ul. Sportowa
- RajSport, ul. Warszawska
- Telemont, ul. Spółdzielcza

Może Cię zainteresować

Spływy kajakowe - ruszyły zapisy Rozrywka

Spływy kajakowe - ruszyły zapisy

Sieradz lubię TV - 18.05.2020 Inne

Sieradz lubię TV - 18.05.2020

Sportowe nagrody wręczone Sport

Sportowe nagrody wręczone

Stypendia i nagrody sportowe dla najlepszych Sport

Stypendia i nagrody sportowe dla najlepszych

Komentarze