Post

aktualność

Aktualność Drogowe umowy

Drogowe umowy

W sieradzkim magistracie podpisano dwie ważne umowy związane z infrastrukturą drogową. Ich łączna wartość, to 3,3 mln zł.

Umowy podpisał Paweł Osiewała, prezydent Miasta oraz Maria Karbowiak, prezes firmy Bud-Trans z Sieradza, której oferta okazała się najkorzystniejsza w obu postępowaniach. W pierwszym, dotyczącym wykonania remontu nawierzchni dróg gminnych sieradzka firma zaproponowała za swoje usługi 1,1 mln zł. (do przetargu przystąpiło jeszcze przedsiębiorstwo Pabich s.c. ze Zduńskiej Woli, jednak ta oferta została odrzucona). 
Z kolei do przetargu na modernizację ul. Dzigorzewskiej stanęły cztery firmy. W tym przypadku oferta firmy Bud-Trans opiewała na 2,2 mln zł.
W ramach inwestycji na ul. Dzigorzewskiej na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową nr 83 (ul. Wojska Polskiego) do granic miasta zyska nową nawierzchnię, odwodnienie w postaci kanalizacji deszczowej oraz oświetlenie uliczne. Po przebudowie pojawią się także miejsca postojowe w pasie drogowym oraz wykonane zostanie włączenie ul. Dzigorzewskiej w ul. Wojska Polskiego. Przy okazji prac drogowych modernizacja obejmie również wykonanie konserwacji odcinka rowu odwadniającego i wykonanie dwóch przepustów na wspomnianym rowie oraz likwidację istniejącego rowu wzdłuż ulicy.

Może Cię zainteresować

Stoły Wielkanocne AD2019 Relacje

Stoły Wielkanocne AD2019

Policjanci na wycieczce Relacje

Policjanci na wycieczce

Wyróżnienie dla sieradzkich żołnierzy Inne

Wyróżnienie dla sieradzkich żołnierzy

Umowa na Solarisy podpisana Relacje

Umowa na Solarisy podpisana

Komentarze