Post

aktualność

Aktualność Dofinansowanie MŚP w ramach " Pakietu dla średnich miast"

Dofinansowanie MŚP w ramach " Pakietu dla średnich miast"

Urząd Miasta Sieradza wspierając działania mające na celu zwiększenie wzrostu gospodarczego w regionie informuje, że Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju prowadzi nabór wniosków do projektu „Pakiet dla średnich miast” w ramach „Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju”.

W ramach Pakietu, przedsiębiorcy mogą uzyskać dofinansowanie na realizację projektów dotyczących m.in. komercjalizacji badań naukowych i prac rozwojowych zmierzających do wprowadzenia na rynek nowych innowacyjnych produktów. O wsparcie mogą ubiegać się mikro, mali i średni przedsiębiorcy. W ramach mogą pozyskać nawet 20 mln zł dotacji na projekt. Nabór wniosków potrwa do grudnia 2018r.

Szczegółowe informacje na temat zasad naboru można znaleźć na stronie internetowej Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju – www.miir.gov.pl/rozwoj-miast oraz w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Sieradzu – ul. Kościuszki 6, tel. 43 678 40 80, 43 822 89 25, e-mail: LPISieradz@lodzkie.pl lub w Departamencie Regionalnych Programów Operacyjnych w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, tel. 22 273 78 68.


Może Cię zainteresować

Muzykujące rodziny Kultura

Muzykujące rodziny

System Informacji Pasażerskiej w MPK Sieradz Komunikaty

System Informacji Pasażerskiej w MPK Sieradz

Modernizacja po wakacjach Inwestycje

Modernizacja po wakacjach

Dni Sieradza. Tulia a na deser Dżem Kultura

Dni Sieradza. Tulia a na deser Dżem

Komentarze