Post

aktualność

Aktualność Dofinansowanie MŚP w ramach " Pakietu dla średnich miast"

Dofinansowanie MŚP w ramach " Pakietu dla średnich miast"

Urząd Miasta Sieradza wspierając działania mające na celu zwiększenie wzrostu gospodarczego w regionie informuje, że Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju prowadzi nabór wniosków do projektu „Pakiet dla średnich miast” w ramach „Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju”.

W ramach Pakietu, przedsiębiorcy mogą uzyskać dofinansowanie na realizację projektów dotyczących m.in. komercjalizacji badań naukowych i prac rozwojowych zmierzających do wprowadzenia na rynek nowych innowacyjnych produktów. O wsparcie mogą ubiegać się mikro, mali i średni przedsiębiorcy. W ramach mogą pozyskać nawet 20 mln zł dotacji na projekt. Nabór wniosków potrwa do grudnia 2018r.

Szczegółowe informacje na temat zasad naboru można znaleźć na stronie internetowej Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju – www.miir.gov.pl/rozwoj-miast oraz w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Sieradzu – ul. Kościuszki 6, tel. 43 678 40 80, 43 822 89 25, e-mail: LPISieradz@lodzkie.pl lub w Departamencie Regionalnych Programów Operacyjnych w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, tel. 22 273 78 68.


Może Cię zainteresować

Uroczysty apel z okazji Święta Wojska Polskiego Relacje

Uroczysty apel z okazji Święta Wojska Polskiego

"Zimna wojna" kino na leżakach Kultura

"Zimna wojna" kino na leżakach

XXVIII sesja Rady Miejskiej. Zaproszenie na obrady Rada Miejska

XXVIII sesja Rady Miejskiej. Zaproszenie na obrady

Lato w mieście - na półmetku Rozrywka

Lato w mieście - na półmetku

Komentarze