Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność Busem przez świat. Spotkanie online

Busem przez świat. Spotkanie online

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu zaprasza na spotkanie z Karolem i Aleksandrą Lewandowskimi, podróżnikami, blogerami, autorami książek, którzy opowiedzą o swojej podróży "busem przez świat" przez drogi i bezdroża Alaski i Kanady - "Z przygodą przez świat".

Spotkanie odbędzie się 25 listopada 2020 r. (środa) o godzinie 18.00 w formule online. Transmisja pojawi się na fejsbukowym wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/938245859993543/

Autorzy bloga Busem przez Świat w ponad 70 dni pokonali starym busem prawie 20.000 kilometrów przez drogi i bezdroża Alaski i Kanady. Odwiedzili najpiękniejsze parki narodowe, szukali złota i tropili rosomaki. Spotkali dziesiątki niedźwiedzi, pływali kajakami po lodowcu i trafili na morderstwo w Twin Peaks. Zmierzyli się ze szlakiem do autobusu z Into the Wild i odnaleźli Polaka w motelu widmo. Z nimi poznasz Północ taką, jaka jest naprawdę – dziką, nieprzewidywalną i ucząca pokory. Na spotkaniu opowiedzą o swoich przygodach oraz zdradzą sposoby na tanie podróżowanie po Alasce i Kanadzie.

O autorach:

Karol i Ola Lewandowscy - rocznik 1988, on z wykształcenia magister robotyki, ona magister politologii. Podróżnicy, blogerzy, autorzy filmów i książek podróżniczych. Odwiedzili ponad 60 państw na 5 kontynentach i charakterystycznymi kolorowymi busami przejechali ponad 500 tysięcy kilometrów. Nagrodzeni tytułami: Blog Roku 2014, Twórca Wideo Roku 2015, Traveler National Geographic 2018 i Bloger Roku 2019.

Może Cię zainteresować

Nowa droga coraz bliżej Inwestycje

Nowa droga coraz bliżej

Przetarg na rewitalizację parku na Osiedlu Klonowe Inwestycje

Przetarg na rewitalizację parku na Osiedlu Klonowe

Wokalny casting w SCK Rozrywka

Wokalny casting w SCK

Komunikat w sprawie wody Komunikaty

Komunikat w sprawie wody

Komentarze