Post

aktualność

Aktualność Budżet Obywatelski województwa

Budżet Obywatelski województwa

Ruszają przygotowania do kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego. W Sieradzu w najbliższy piątek (5 kwietnia) odbędzie się spotkanie dla wszystkich zainteresowanych realizacją ciekawych pomysłów. Na spotkaniu przedstawiona zostanie cała procedura oraz zwycięskie projekty z lat poprzednich.

W związku ze zbliżającą się III edycją Budżetu Obywatelskiego „ŁÓDZKIE NA PLUS”, Kancelaria Marszałka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego organizuje spotkanie informacyjno-konsultacyjne dla wszystkich mieszkańców naszego regionu. Na niniejszym spotkaniu będzie możliwość uzyskania informacji nt. tegorocznej odsłony budżetu obywatelskiego – procesu zgłaszania zadań, głosowania nad nimi i ich późniejszej realizacji w roku 2020. Nie zabraknie również przypomnienia zwycięskich zadań z poprzednich dwóch edycji, co stanowi doskonały przykład zaangażowania mieszkańców w rozwój całego województwa.

Spotkanie rozpocznie się w piątek 5 kwietnia br. o godzinie 16:00 w Bibliotece Pedagogicznej w Sieradzu przy ul. Jagiellońskiej 2.

Po powitaniu uczestników spotkania, pracownicy UMWŁ przedstawią założenia III edycji BO, a następnie odpowiedzą na pytania mieszkańców. W ramach wydarzenia będzie również możliwość odbycia indywidualnych konsultacji z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego.

Może Cię zainteresować

Jak Wam się podoba? Inwestycje

Jak Wam się podoba?

Dłuuuugi weekend w Sieradzu Komunikaty

Dłuuuugi weekend w Sieradzu

Drogowe inwestycje: Starowarcka i nowa ulica Inwestycje

Drogowe inwestycje: Starowarcka i nowa ulica

Sesja Rady Miejskiej. Pracowite obrady Komunikaty

Sesja Rady Miejskiej. Pracowite obrady

Komentarze