Post

aktualność

Aktualność Budki lęgowe dla ptaków

Budki lęgowe dla ptaków


Urząd Miasta w Sieradzu zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców miasta Sieradza do udziału w projekcie „Budka dla skrzydlatych” organizowanego w ramach Edukacji ekologicznej sieradzan 2019. Projekt ten w pierwszej kolejności przewiduje udział w zajęciach stacjonarnych w formie wykładu oraz otrzymania niezbędnych materiałów do wykonania i umieszczenia na swojej nieruchomości budki dla ptaków. Budka po złożeniu we własnym zakresie ma zostać umieszczona na terenie własnej nieruchomości/posesji biorąc pod uwagę bezpieczeństwo wychowania potomstwa.

Kolejnym etapem będzie przesłanie zdjęcia uwzględniającego lokalizację budki oraz poinformowanie  Referatu Ekologii i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Sieradzu o zasiedleniu przez ptaka/ptaki, budki uczestnika projektu.

W dniu 28.10.2019 r. o godz. 15.00 w budynku Urzędu Miasta Sieradza II piętro sala "B odbędą się zajęcia stacjonarne w formie wykładu. Nabór uczestników na ww. zajęcia odbywać się będzie w terminie od 30.09.2019 r. do 27.10.2019 r. według wzoru zgłoszenia, który stanowi załącznik nr 2 do zarządzenia Nr 43/2019 Prezydenta Miasta Sieradza z dnia 12 lutego 2019 r. i zostanie opublikowany w wersji elektronicznej na stronie internetowej Urzędu Miasta Sieradza www.sieradz.eu oraz będzie dostępny w wersji papierowej w Referacie Ekologii i Ochrony Środowiska. Kontakt telefoniczny 43 8266140.
Image by Benjamin Balazs from Pixabay

Załączniki

# Plik Data publikacji Typ Rozmiar Pobrań
1 Zgłoszenie - projekt budki lęgowe 30.09.2019 pdf 139,29 KB 6

Może Cię zainteresować

Ile osób wytwarza odpady komunalne? Komunikaty

Ile osób wytwarza odpady komunalne?

Jakość wody coraz lepsza Komunikaty

Jakość wody coraz lepsza

Sieradzanki z brązem Sport

Sieradzanki z brązem

Awans Sieradza w rankingu inwestycji Inwestycje

Awans Sieradza w rankingu inwestycji

Komentarze