Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność Bezpłatne szkolenia z Internetu dla seniorów, biznesu i rodziców.

Bezpłatne szkolenia z Internetu dla seniorów, biznesu i rodziców.

Urząd Miasta Sieradza zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń „e-Sieradz”  w projekcie „Gmina na czasie” realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020,  Oś Priorytetowa nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa” Działanie nr 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”

W ramach projektu realizowane są szkolenia dla różnych grup użytkowników Internetu. Będą szkolenia dla przedsiębiorców podczas, których dowiedzą się w jaki sposób realizować swój biznes w sieci lub stworzyć swoją stronę internetową. Szkolenia dla przedsiębiorców odbędą się w formule online.

Będzie duży pakiet szkoleń dla seniorów. Poznają tajniki sieci społecznościowych, komunikatorów i smartfonów. Seniorzy będą mogli również zapisać się na szkolenia z zakresu finanse w sieci. Część szkoleń Urząd Miasta Sieradza kieruje również do rodziców dzieci. Pozwoli to na poszerzenie wiedzy na temat współczesnych technik pozwalających na bezpieczne uczestnictwo dzieci w Internecie.

Zapisy na szkolenia przyjmujemy pod adresem mailowym: eszkolenia@sieradz.eu

Będzie można ich również dokonać osobiście w dniach 31.05.2021 oraz 01-02.06.2021 w siedzibie Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu w godzinach 9:00 – 12:00.

Szkolenia będą prowadzone w formule online oraz stacjonarnie. Bezpośredni kontakt z edukatorami mają zapewnieni przede wszystkim seniorzy. Szkolenia odbędą się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sieradzu.


Może Cię zainteresować

Czas się spisać Komunikaty

Czas się spisać

Kolejna nitka gazociągu w Sieradzu

Kolejna nitka gazociągu w Sieradzu

Sieradzka flaga w Rzepnicy Inne

Sieradzka flaga w Rzepnicy

Rondo to nie koniec Inwestycje

Rondo to nie koniec

Komentarze