Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność Bezpłatne konsultacje na temat Funduszy Europejskich i PPP

Bezpłatne konsultacje na temat Funduszy Europejskich i PPP


Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego we współpracy z Urzędem Gminy Wróblew organizuje Mobilny Punkt Informacyjny na temat Funduszy Europejskich i Partnerstwa Publiczno-Prywatnego (dalej: MPI).

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego (PPP) oraz możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej, które odbędą się w dniu 20 marca 2023 r. w godzinach 11.30 – 14.00 w Urzędzie Gminy Wróblew (Wróblew 15, 98-285 Wróblew) w formie dyżuru specjalisty ds. Funduszy Europejskich. Podczas indywidualnych konsultacji każdy otrzyma informacje m.in. na temat realizacji projektu w formule PPP, dobrych praktyk PPP, środków na otwarcie działalności gospodarczej, dotacji i pożyczek na rozwój firmy, wsparcia dla organizacji pozarządowych, a także aktualnych i planowanych konkursów w ramach Funduszy Europejskich. Przedstawimy możliwości dofinansowania na realizacje własnych pomysłów oraz wyjaśnimy zasady ubiegania się o wsparcie ze środków unijnych. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do spotkania się ze specjalistą ds. Funduszy Europejskich.

Wszystkie informacje znajdują się na stronach: www.rpo.lodzkie.pl oraz www.funduszeeuropejskie.gov.pl w zakładce: Weź udział w szkoleniach i konferencjach.

Zdj. by www.rpo.lodzkie.pl

Może Cię zainteresować

Kolejne ulice do modernizacji Inwestycje

Kolejne ulice do modernizacji

Ekoedukacja

Ekoedukacja

Jarmark Urszulański 2023 Inne

Jarmark Urszulański 2023

Przetarg na budowę ulic Różanej i Tulipanowej Inwestycje

Przetarg na budowę ulic Różanej i Tulipanowej

Komentarze