Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność 25 lat Naszego Radia

25 lat Naszego Radia


Dokładnie 25 lat temu  z eteru popłynęły dźwięki piosenki Beatlesów „Free as a bird”.  Od tej chwili codziennie Nasze Radio budzi, bawi i informuje  o sprawach ważnych nie tylko dla Sieradza, ale i też sporej części mieszkańców województwa łódzkiego

Urodzinowe życzenia oraz prezent w postaci tortu, sieradzkiej rozgłośni  złożyli Paweł Osiewała, prezydent Sieradza oraz Rafał Matysiak, wiceprezydent Sieradza. - 25 lat rozgłośni Nasze Radio to wyjątkowy czas dla  słuchaczy, pracowników i wszystkich osób, które przez te ćwierć wieku były z nim związane. Dokładnie 25 lat temu  z eteru popłynęły dźwięki piosenki Beatlesów „Free as a bird”.  Od tej chwili codziennie Nasze Radio budzi, bawi  i informuje o sprawach ważnych nie tylko dla Sieradza, ale i też sporej części mieszkańców województwa łódzkiego. Nadając z kamienicy przy Rynek 18 wypełniacie Państwo ważną misję, jaka stoi przed mediami a Ziemia Sieradzka ma własne, lokalne Radio… Nasze Radio. Czas jubileuszu zawsze łączy się z podsumowaniem i stawianiem nowych, ambitnych celów. Jestem przekonany, że ich realizacja będzie dla Państwa powodem do dumy i satysfakcji. Dziękuję także za współpracę Radia z samorządem sieradzkim i wierzę, że dalej wspólnie możemy tworzyć pozytywny wizerunek naszego miasta.
Wszystkim pracownikom Naszego Radia i osobom z nim związanym życzę natomiast sukcesów zarówno zawodowych, jak i osobistych - napisał w liście gratulacyjnym Prezydent Sieradza.

Może Cię zainteresować

Poidła dla piesków Komunikaty

Poidła dla piesków

Setne urodziny  pani Janiny Inne

Setne urodziny pani Janiny

60-lecie SP nr 4 w Sieradzu Inwestycje

60-lecie SP nr 4 w Sieradzu

Muzyczne powitanie wiosny Kultura

Muzyczne powitanie wiosny

Komentarze