Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność 10. Sieradzki Festiwal Muzykujących Rodzin. Zgłoszenia

10. Sieradzki Festiwal Muzykujących Rodzin. Zgłoszenia

12 października 2020 r. upływa termin zgłoszeń do Sieradzkiego Festiwalu Muzykujących Rodzin. Dziesiąta, jubileuszowa edycja SFMR zaplanowana jest na 23 października 2020 r. o godzinie 18:00 w sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Sieradzu.

- Mamy nadzieję, że koronawirus nie pokrzyżuje naszych planów. Nie możemy zapominać jednak o środkach bezpieczeństwa. Podczas koncertu wszystkich obowiązywać będzie reżim sanitarny. Dostępnych będzie tylko połowa miejsc na sali. Słuchacze zobowiązani będą do dezynfekcji rąk oraz zasłonięcia nosa i ust maseczką higieniczną - mówią organizatorzy.

W Festiwalu mogą wziąć udział rodzinne zespoły instrumentalne, wokalne i wokalno -instrumentalne. Czas trwania programu - do 10 minut - maksymalnie 2 utwory. Zespoły wykonują dowolny repertuar z wyłączeniem utworów o charakterze biesiadno - weselnym. Dopuszcza się wykonanie programu jedynie na instrumentach akustycznych. Obowiązuje zespołowe wykonanie programu.

Kartę zgłoszenia można pobrać ze strony https://www.psmsieradz.pl/sieradzki-festiwal-muzykujacych-rodzin,120 i wypełnioną należy dostarczyć drogą mailową lub tradycyjną do siedziby organizatora (Sieradz, ul. Jana Pawła II 48) do dnia 12 października 2020 r.

Organizator, Towarzystwo Muzyczne FERMATA zaprasza wszystkie muzykujące rodziny, które zechcą się podzielić swoją pasją z innymi.

Współorganizatorem imprezy jest Państwowa Szkoła Muzyczne I st. w Sieradzu, a środki na jej przeprowadzenie zostały pozyskane w ramach zadania nr 3 – WZBOGACANIE ŻYCIA KULTURALNEGO SIERADZA POPRZEZ IMPREZY O CHARAKTERZE ŚRODOWISKOWYM, LOKALNYM I PONADLOKALNYM ogłoszonego przez Urząd Miasta w Sieradzu.

Może Cię zainteresować

Krążek na nOVO Kultura

Krążek na nOVO

Pieniądze na dziedzictwo kulturowe Kultura

Pieniądze na dziedzictwo kulturowe

Dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych Kultura

Dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych

Wirtualnie z Mistrzem Inwestycje

Wirtualnie z Mistrzem

Komentarze