Imieniny: Dalidy, Juliusza i Łucji

RSS

Biuletyn Informacji Publicznej

A+ A-

Logo oficjalnego serwisu internetowego Urzedu Miasta Sieradz

Szkoły podstawowe

Lp.

Placówka/adres

Dyrektor – numer SIRMAN

Dane kontaktowe

1.

Szkoła Podstawowa nr 1

im. Władysława Reymonta

ul. Kościuszki 14

Beata Adamiak – 310

43 827 14 21

519 540 571

dyrektor@sp1.sieradz.eu

2.

Szkoła Podstawowa nr 4

im. Marii Konopnickiej

ul. 23-go Stycznia 18

Renata Pawlikowska – 342

43 8 22 56 52

dyrektor@sp4.sieradz.eu

3.

Szkoła Podstawowa nr 6

im. Janiny Majkowskiej

ul. Uniejowska 199

Izabela Żuberek – 360

43 827 19 23

43 828 21 12

dyrektor@sp6.sieradz.eu

4.

Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 8

ul. Szlachecka 11

Renata Sobczak – 381

43 822 37 19

dyrektor@sp8.sieradz.eu

5.

Szkoła Podstawowa nr 9

im. Władysława Łokietka

ul. Wł. Łokietka 55

Małgorzata Bartkowiak – 391

43 827 26 59
519 540 579

dyrektor@sp9.sieradz.eu

6.

Szkoła Podstawowa nr 10

im. Bolesława Zwolińskiego

Aleja Grunwaldzka 10

Helena Rajewska – 461

43 6 777 234

dyrektor@sp10.sieradz.eu

Obwody:

Obwód Szkoły Podstawowej nr 1 im. Władysława Reymonta, ul. Kościuszki 14 

Aleja Zwycięstwa, Bazylika, Ciołkowskiego, Dolna, Dominikańska, Dzigorzewska, Górna, Grodzka, Jana Pawła II nr od 1 do 39, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Kopernika, Kolegiacka, Kościuszki, Krakowskie Przedmieście nr od 1 do 19, Krótka, Kwiatowa Leszka Czarnego, Leśna, Letniskowa, Lokajskiego, Marszałka Piłsudskiego, Mickiewicza, Mostowa, Nenckiego, Ogrodowa, Olendry Małe, Orzechowa, Parkowa, Plac Wojewódzki, Podrzecze, Podwale, Podzamcze, Polna nr parzyste od 2 do 24, Portowa, POW nr parzyste i nr nieparzyste od 1 do 19, Przyjazna, Pułaskiego, Rapackiego, Rybna, Rycerska, Rynek, Rynek Praski, Rzeczna, Sarańska, Scaleniowa, Siemianowicza, Sienkiewicza, Sportowa, Starowarcka, Stawowa, Stodolniana, Sukiennicza, Szewska, Toruńska, Towarowa, Tysiąclecia, Wakacyjna, Warcka, Warszawska, Wąska, Wczasowa, Wodna, Wojska Polskiego, Wolska, Władysława Łokietka nr 1a, Wschodnia,Wypoczynkowa, Zakładników, Zamkowa, Żabia, Żwirki i Wigury. 

Obwód Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej, ul. 23 Stycznia 18 

Aleja Pokoju, Akacjowa, Asnyka, Batorego, Błękitna, Boczna, Botaniczna, Broniewskiego, Browarek, Brzechwy, Cegielniana, Ceramiczna, Chodkiewicza, Czarnieckiego, Drewniana, Droga Brzezińska, Droga Dąbrowska, Droga Jeziorska, Działkowa, Gliniana, Hetmana Sapiehy, Jagiełły, Jana Kazimierza, Jana Pawła II nr nieparzyste od 41 do końca, Jasna, Jaśminowa, Ketlinga, Kmicica, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kosynierów, Kowalskiego, Krakowskie Przedmieście nr 20 do końca, Konwaliowa, Krasawna, Królowej Jadwigi, Kruczkowskiego, księdza Pogorzelskiego, Lipowa, Liliowa, Łabędzia, Łąkowa, Mała, Niska, Norwida, Nowa, Nowowiejskiego, Oksińskiego, Olendry Duże, Opłotki, Orzeszkowej, Partyzantów, Piaskowa, Pod Skarpą, Podbipięty, Pogodna, Polna nr nieparzyste i nr parzyste od 26 do końca, Południowa, Porazińskiej, Prosta, Powstańców Warszawy, Prusa, Reja, Rodziewiczówny, Różana, Sadowa, Sasankowa, Sąsiedzka, Sempołowskiej, Skośna, Skrzetuskiego, Słomiana, Słoneczna, Słowackiego, Sobieskiego, Spacerowa, Spadowa, Spółdzielcza, Stanisława Grave, Stroma, Struga, Szenwalda, Szkolna, Szymańskiego, Targowa, Tęczowa,Trzech Króli, Tulipanowa, Tuwima,Ustronna, Warneńczyka, Wesoła, Wierzbowa, Wiklinowa, Wiosenna Wiśniowieckiego, Witosa, Wołodyjowskiego, Wrzosowa, Wspólna, Wyspiańskiego, Wysoka, Wyzwolenia, Zagłoby, Zajęcza, Zielona, Złotej Jesieni, Żeromskiego, Żółkiewskiego, Żwirowa, 1 Maja, 23 Stycznia.

Obwód Szkoły Podstawowej nr 6 im. Janiny Majkowskiej, ul. Uniejowska 199 

Andrzejewskiego, Bagienna, Błonie, Borek, Elewatorowa, Glinianki, Herbowa, Józefiaka, Kamienna, Kościelna, Mączyńskiego, Mokra, Nadwarciańska, Obwodowa, Paszkiewicza, Piątkowskiej, Podgórze, Równa, Składowa, Sosnowa, Sternfelda, Strażacka, Sulimierskiego, Torowa, Uniejowska, Widawska, Wojsławska, Zacisze, Złota.

Obwód Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 8 

Błotna, Brzozowa, Cisowa, Dworska, Kręta, Ludowa,Modrzewiowa, Miejska, Podmiejska, POW od nr 159 do końca, Przejazd, Radziminowska, Reymonta parzyste od nr 70 i nieparzyste od nr 93, Spokojna,Staropolna, Szlachecka,Świerkowa,Wiśniowa,Topolowa, Wiejska, Zachodnia, Zaścianek.

Obwód Szkoły Podstawowej nr 9 im. Władysława Łokietka, ul. Władysława Łokietka 55 

Aleja Grunwaldzka nr 14, Bukowa, Daszyńskiego, Dębowa, Jesionowa, Leszczynowa, Lipowa, Paderewskiego, POW nr nieparzyste od 21 do 157, Reymonta nr parzyste do 68 i nr nieparzyste do 91, Władysława Łokietka nr parzyste i nr nieparzyste 47,51, 53, 11 Listopada.

Obwód Szkoły Podstawowej nr 10 im. Bolesława Zwolińskiego, Aleja Grunwaldzka 10 

Aleja Grunwaldzka bez nr 14, Armii Krajowej, Bohaterów Września, Braterstwa Broni, Cierplikowskiego, Dąbrowszczaków, Generała Maczka, Generała Grota – Roweckiego, Generała Sikorskiego, Grzesika i Piwnika,Górka Kłocka, Jagiellońska, Jana Pawła II nr parzyste od 40 do końca, Janczaka,Księdza Aleksandra Brzezińskiego, Księdza Popiełuszki, Władysława Łokietka nr nieparzyste od 3 do 45 i nr 49, Organizacji Katyń, Piastowska, Spychalskiego, Stacheckiego-Koliby, Strzelców Kaniowskich,Sybiraków,Świętego Floriana, Taczanowskiego, Tadeusza Barczyka,Wincentego Wnuka, 3 Maja. 

PLACÓWKI NIEPUBLICZNE

Katolicka Szkoła Podstawowa przy Parafii Rzymskokatolickiej Św. Urszuli Ledóchowskiej
Dyrektor: Jan WITKOWSKI
ul. Krakowskie Przedmieście 123a
tel. (43) 827-48-21